Bezkonkurenčně nejširší nabídka expedic k přírodním národům v porovnání s cestovními kancelářemi nejen v České republice, ale i ve světě. 
CK Poznání, partner rozšiřující naši nabídku i možnosti (www.poznani.cz).
Specialista na Lipari a Korsiku (www.lipari.cz).
Carstensz Pyramid - a travelogue
 
Expedice do oblasti Carstensz Pyramid

 
Český klub cestovatelů (www.ckc.cz)
je dlouhodobý partner AAA plus CK

 
www.akacie.cz Vydavatelství Akácie velmi úzce spolupracuje
s AAA plus CK  (www.akacie.cz)

 

 

Poznávací cesty, náročné expedice, ale i pohodové zájezdy pro skupiny , nebo i jednotlivce na zakázku

Jsme schopni pro Vás připravit a zajistit téměř jakoukoli poznávací cestu, nebo expedici či vysokohorský výstup, kdekoliv na světě. Výjimku tvoří pouze země, kde je v současné době válečný stav a nebo velmi neklidná vnitropolitická situace. Tyto cesty připravujeme podle Vaší objednávky ve spolupráci s Českým klubem cestovatelů a jeho členy, zkušenými českými cestovateli (www.ckc.cz). Na Vaši žádost připravenou cestu může navíc zaštítit také licencovaná a pojištěná CK Poznání (www.poznani.cz), se kterou rovněž velice úzce spolupracujeme.
 


 
Více o knihách

  • Nejdivočejší místa světa
  • Lidé a exotika
  • Vysoké hory a polární expedice
  • Nenáročné poznávací cesty, pohodovky vhodné pro každého
  • Cesty a expedice na zakázku

Cesty expedic pořádáme v kooperaci:
AAA plus CK, Petr Jahoda,
CK Poznání a Český klub cestovatelů


Po mnoha letech cestování a pěti letech existence AAA plus CK máme bezkonkurenčně nejširší nabídku expedic k přírodním národům v porovnání s cestovními kancelářemi nejen v České republice, ale pokud je nám známo tak i ve světě.

Jako první Češi jsme pronikli až k divokému Etiopskému kmeni Surma (talířky ve rtu), pravděpodobně jsme jako první přivezli fotografie Kombajů, stromových lidí oblečených pouze do kostí žijících daleko od civilizace v nepřístupných oblastech ostrova Nová Guinea (podle našich informací se dřívějším českým expedicím až ke Kombajům nepodařilo proniknout). Jako první jsme projeli i s klienty Kubu na kolech a stejně tak jsme jako první realizovali poznávací cestu severní Etiopií, nebo zimní Špicberky na lyžích. V loňském roce jsme realizovali cestu do Afriky za zatměním slunce v Zambii a na setkání svatých do Indického Allahabádu. Na přelomu roku 2001 a 2002 jsme i s klienty zrealozovali expedici k Pygmejům ve Středoafrické republice (země, se kterou ČR nemá diplomatické styky a s obstaráním víz nám laskavě pomohlo Ministerstvo zahraničních věcí ČR). Kromě nás tam údajně jezdí snad už jen jedna Americká cestovka.

Naše výsledky i šíře naší nabídky hovoří za nás. Kromě asi deseti krátkých filmů v České televizi jsme roce 2001 vydali knihu o přírodních národech "Nazí a divocí" a v roce 2002 knihu „Kanibalové z hor“ o náročném treku ke kmeni horských Yaliů z Nové Guinei (Irian Jaya). Nebýt Vás, našich klientů a vlastně dnes už kamarádů, tak by se nám to nikdy nemohlo podařit. Byli jste skvělí, díky Vám za to a těšíme se na další společné akce.

Ve světem zapomenutých a lidem velice těžko přístupných horách, pralesích a pouštích, lze ještě dnes objevit lidi, kteří snad nikdy neviděli bílého člověka. O tom jsme se na našich expedicích mohli sami přesvědčit. Přesvědčete se i Vy s námi, jsme tu proto, abychom vám to umožnili. Vsaďte na naše zkušenosti a společně dojdeme ještě dál.

Cílem našich cest je poznat danou zemi takovou, jaká skutečně je, bez okras a pozlátka. Někdy je to za cenu méně pohodlné a pomalejší dopravy, nebo nekomfortního ubytování. Naše cesty a expedice nejsou pro obyčejné turisty, ale pro skutečné cestovatele. Lidé kteří s námi jezdí, toho v krátkém čase poznají hodně, ale musí pro to obětovat něco ze svého pohodlí. Z klimatizovaného hotelu, nebo klimatizovaného autobusu se dají země a jejich obyvatelé poznat asi tak, jako z televize.

Pořádáme nejen expedice do vysokých hor a za přírodními národy, ale i bezpečné pohodovky, které absolvujeme téměř celé za pomoci terénních vozidel - to jsou akce fyzicky nenáročné avšak věřte, že na zážitky a dobrodružství jsou stejně bohaté jako ty největší "tvrďárny". Naše cesty se dají kombinovat a spojovat. Lze i přidat se později a nebo odletět dříve. Umíme Vám udělat také cestu "na míru" - dle Vašich požadavků, nebo Vám zajistit individuální průvodcování. Naším cílem je, mimo jiné,umožnit cestování i do velmi náročných a exotických destinací všem lidem, kteří o to projeví zájem a budou ochotni pro to i něco udělat. Zavolejte nám pokud si nebudete jisti náročností Vámi vybrané akce, rádi zodpovíme Vaše dotazy.

Do další ho, jubilejního již pátého roku vstupujeme společně se silnými partnery, Českým klubem cestovatelů a cestovní kanceláří Poznání, což rozšiřuje naši nabídku i možnosti. Pro vás to přináší vyšší jistotu "velké cestovky", povinného pojištění proti úpadku atd. Jinak se tím pro Vás nic nemění. Náš program zůstává stejný, je jen rozšířený o novinky, které jak doufáme se Vám budou líbit. (Nabídka)

Ty nejnáročnější expedice průvodcuje: PETR JAHODA (*1963)
 
AAA plus CK, Rozdrojovice DS 10/3, 664 34 Kuřim, mobilní tel.: 606 711 712
http://www.aaaplus.cz     e-mail: petr.jahoda@ckc.cz